Сб-Нд: вихідні
+38 (050) 331 26 52
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
+38 (050) 331 26 52
Пн–Пт: 9:00 – 18:00 Сб-Нд: вихідні
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
 • UA
 • RU
Title Image

Сервіс

Головна  /  Сервіс

ТОВ «УМТ+» пропонує послуги, які дозволять нашим клієнтам досягти найвищої якості медичного обслуговування – від планування приміщення та налагодження обладнання до експлуатації з повним навантаженням. На кожному етапі роботи ми гарантуємо кваліфіковану підтримку з боку наших співробітників.
Ліцензія Державної інспекції ядерної та радіаційної безпеки (ДІЯР) дає право ТОВ «УМТ+» на провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ) та при цьому дозволені наступні види робіт з ДІВ:

 • технічне обслуговування;
 • монтаж/демонтаж;
 • налагоджування;
 • ремонт;
 • отримання (придбання);
 • передача (збут, постачання).
Сервіс

Для забезпечення належної експлуатації медичного обладнання та дотримання вимог радіаційної безпеки ТОВ «УМТ+» надає послуги з діагностики, профілактичного сервісного технічного обслуговування, поставки комплектуючих (деталей, запчастин), налагоджування та ремонту медичного обладнання.
Зазначені послуги надаються кваліфікованими спеціалістами компанії, які мають відповідну технічну освіту та пройшли навчання на базі тренінг-центрів виробників, а також мають достатній досвід проведення технічного сервісного обслуговування та ремонту медичного устаткування. Спеціалісти компанії пройшли навчання з радіаційної безпеки поводження з джерелами іонізуючого випромінювання.

Метою діагностики є огляд та дослідження технічного стану обладнання, виявлення та формування висновку щодо недоліків в працездатності обладнання.
Метою профілактичного обслуговування є контроль технічних параметрів, попередження виникнення несправності, проведення калібрування та налаштування медичного обладнання та дотримання вимог по експлуатації згідно з інструкціями виробника.
Метою ремонту є усунення несправності та відновлення працездатності медичного обладнання.
ТОВ «УМТ+» є офіційним представником зазначених виробників, отже має офіційну підтримку виробників та можливість поставки необхідних оригінальних комплектуючих (запчастин, деталей).
У разі необхідності переміщення (перенесення) медичного обладнання, ТОВ «УМТ+» має можливість у наданні послуг демонтажу/монтажу, що включають комплекс робіт з: підготовчих робіт (макетування системи), зняття замірів; демонтаж складових частин; переміщення/перенесення Устаткування з місця встановлення; монтаж складових частин; налаштування та введення в експлуатацію.

Важливо! Відповідно до чинного законодавства України щодо вимог та умов безпеки провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ) медичний заклад повинен мати дозвільні документи для експлуатації ДІВ, зокрема ліцензію Державної інспекції ядерної та радіаційної безпеки (ДІЯР) на право роботи з ДІВ. На дотримання вимог використання ДІВ (відповідно до Ліцензії) медичний заклад має забезпечити відповідне технічне обслуговування медичного обладнання після гарантійного терміну.

У разі наявності несправностей, необхідності провести діагностику, профілактичне технічне обслуговування, ремонт, оновлення, доукомплектування обладнання чи необхідність у закупівлі нового обладнання ТОВ «УМТ+» підготує відповідну комерційну пропозицію, враховуючи Ваші побажання.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію Ви можете зв’язатися з нами за телефоном:

+38 (050) 331 26 52 (доступно в Viber, Telegram, WhatsApp)

Відправити запит на діагностику чи ремонт обладнання

  ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ

   ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ
   Закрити