Сб-Нд: вихідні
+38 (050) 331 26 52
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
+38 (050) 331 26 52
Пн–Пт: 9:00 – 18:00 Сб-Нд: вихідні
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
  • UA
  • RU
Головна  /  Обладнання  /  Рентгенівські системи та ангіографи

Radius Xp100 Cardio

RADIUS XP100 CARDIO із кріпленням на підлозі (виробництва компанії INTERMEDICAL s.r.l., Італія) представляє собою останню конструктивну розробку компанії, так звану полегшену стаціонарну ангіографічну систему.

Завдяки її значній потужності (100 кВт і 1000 мА) стало можливим проводити дослідження на високому рівні та отримувати високоякісні зображення.

Система призначена для використання при проведенні гемодинамічних, електрофізіологічних та ангіографічних процедур (судин головного мозку та сонних артерії, периферичних судин), судинної хірургії (включаючи кардіохірургію з виконанням якісної коронарографії), імплантування водіїв ритму.

ОСОБЛИВОСТІ

Головними перевагами RADIUS XP100 CARDIO є:

  • система подвійного охолодження (Dual Cooling) – примусове повітряне та додаткове водяне охолодження. Це забезпечує проведення довготривалої флюороскопії із забезпеченням високої якості зображень при низькому рівні променевого навантаження;
  • електромеханічний привід рухів С-арки (E-motion) – рухи С-арки моторизовані: повздовжній, поперечний, поворот орбітальний та латеральний. Керування здійснюється пультом, що кріпиться на столі, і безпосередньо з панелі на С-арці;
  • система запобігання зіткненню з пацієнтом;
  • повний ангіографічний пакет програмного забезпечення (DSA, Road Map, оцінка коронарних артерій та судин, оцінка параметрів лівого шлуночка серця, оцінка стенозу).
  • широкі можливості по покращенню рентгенологічних зображень в режимі реального часу та в постобробці.

RADIUS XP100 CARDIO комплектується чотирьома медичними рідкокристалічними монохромними моніторами з високою роздільною здатністю.

RADIUS XP 100 cardio

КОНФІГУРАЦІЯ

RADIUS XP100 CARDIO пропонується з кріпленням на підлозі або з кріпленням на стелі, що дозволяє оптимально використовувати простір операційної. Також в комплектацію входить ангіографічний стіл.

УТОЧНИТИ ЦІНУ
Закрити