Сб-Нд: вихідні
+38 (050) 331 26 52
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
+38 (050) 331 26 52
Пн–Пт: 9:00 – 18:00 Сб-Нд: вихідні
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
 • UA
 • RU
Головна  /  Обладнання  /  Денситометри

Horizon™ DXA
Рентгенівський Денситометр

Саме компанія HOLOGIC створила перший в світі кістковий денситометр людини з методом двохенергетичної рентгенівської абсорбціометрії (DXA), який і залишається золотим стандартом для діагностування остеопорозу.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Саме компанія HOLOGIC створила перший в світі кістковий денситометр людини з методом двохенергетичної рентгенівської абсорбціометрії (DXA), який і залишається золотим стандартом для діагностування остеопорозу.

Технологія сканування «одного проходу», що використовується у денситометрах компанії HOLOGIC досягає набагато кращої якості зображення та точності вимірюваних величин завдяки відсутності похибок накладення рентгенівських пучків.

Метод сканування у денситометрі HORIZON™ DXA аналогічний комп’ютерній томографії та використовує багатодетекторну систему, що і забезпечує високу роздільну здатність зображення і точність вимірювань.

HORIZON™ DXA допомагає лікарям оцінити стан кісток, склад тіла та серцево-судинні ризики — критичні елементи, які допоможуть пацієнтам зберегти життя в русі.

Основні технологічні інновації в HORIZON™ DXA: керамічні детектори та новий високочастотний генератор рентгенівських променів, що забезпечують кращі показники сигнал-шум та підвищену стабільність.

ПЕРЕВАГИ

Швидкість та якість

 • Однопрохідний метод сканування денситометру HORIZON™ DXA захоплює стегна та хребет за десятисекундний час сканування. Жодна із інших систем не наближається до такої комбінації швидкості та роздільної здатності, як у HORIZON™ DXA із 1,2 пар ліній на мм.
 • Програми автоматичного позиціювання зменшують час, що витрачається на сканування пацієнта.
 • При послідовних дослідженнях пацієнта програма автоматичного аналізу переносить області сканування з попереднього на поточне сканування, суттєво підвищуючи точність порівняння даних.

Точність результатів

 • Висока довгострокова точність — похибка системи не перевищує 1% протягом 5 років використання. Результати вимірювань залишаються сталими після перекалібрування систем.
 • Програма оцінки вертебральних переломів (кількісна морфометрія) всього за 10 секунд надає повну інформацію про наявність компресійних переломів хребців, значно збільшуючи точність визначення ризику майбутніх переломів у порівнянні із визначенням тільки МЩК (мінеральна щільність кісткової тканини).
 • Багатотисячні бази даних пацієнтів забезпечують високу точність розрахунку T- та Z- індексів, як для дорослих, підлітків, дітей, так і для немовлят.
Hologic Horizon DXA

ОСОБЛИВОСТІ

Оцінка переломів хребців

Технологія IVA-HD Definition Instant Vertebral Assessment (миттєва оцінка стану хребта з високою роздільною здатністю) має вдвічі кращу роздільну здатність із безпечною низькою дозою на пацієнта (менше 10 мкЗв у порівнянні зі звичайною рентгенограмою 800 мкЗв) при отриманні зображення одноенергетичним методом і дозволяє визначити компресію хребців усього за 10 секунд із якістю зображення, порівняною із традиційними рентгенограмами.

FRAX Визначення десятирічної ймовірності переломів

Інструмент оцінки ризику перелому FRAX обчислює 10-річну ймовірність переломів стегна та інших остеопорозних частин. FRAX була розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) для того, щоб допомогти медичним працівникам виявляти і активно лікувати пацієнтів з високим ризиком переломів кісток.

Форми звітів

Report Writer DX являє собою всеосяжний інструмент, який поєднує в собі інформацію про пацієнта, дані BMD, IVA-HD та FRAX в автоматизованому електронного звіті.

Hologic Horizon DXA_3

Діагностика остеопарозу

Cтандартні області сканування при діагностиці остеопорозу – поперековий відділ хребта, шийка стегнової кістки, передпліччя.

Hologic Horizon DXA_4

Сканування хребта у бічній проекції

Забезпечує більш чутливе детектування змін (зменшення чи збільшення) кісткової маси протягом прийому фармпрепаратів, ніж визначення мінеральної щільності кісткової тканини (МЩК) лише у прямі проекції, особливо у пацієнтів похилого віку.

Hologic Horizon DXA_5

Сканування всього тіла

Дозволяє оцінити мінеральну щільність всього скелету та отримати результати по 10 стандартним областям. Додатково оператор на власний розсуд виділяє до 7 довільних областей інтересу із подальшим аналізом МЩК. Одночасно надається звіт про склад тіла людини — вага та процентні співвідношення жирової, м’язової та кісткової тканини.

Ще однією важливою областю застосування цієї програми є педіатрія, оскільки можна відстежувати співвідношення вага — зріст, вага — вік, криві зросту, тощо.

Додаткові можливості програмного забезпечення:

 • Виявлення захворювання серця шляхом візуалізації кальцифікації черевної аорти;
 • Аналіз мінеральної щільності всього скелету;
 • Субрегіональний аналіз усього тіла;
 • Дослідження новонароджених;
 • Оцінка ефективності терапії методом визначення МЩК хребців у бічній проекції;
 • Дослідження усього тіла у педіатрії;
 • Дослідження стегна та хребта у педіатрії;
 • Поперековий відділ хребта та проксимальний відділ стегна;
 • Порівняння сканів;
 • Передпліччя;
 • Аналіз складу тіла;
 • Маленькі тварини.

Рентгенівські денситометри серії HORIZON™ DXA:

HORIZON Ci, HORIZON Wi, HORIZON C, HORIZON W, HORIZON A.

Кожна модель має відповідний набір протоколів дослідження та програмного забезпечення.

УТОЧНИТИ ЦІНУ
Закрити