Сб-Нд: вихідні
+38 (050) 331 26 52
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
+38 (050) 331 26 52
Пн–Пт: 9:00 – 18:00 Сб-Нд: вихідні
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
  • UA
  • RU
Title Image

Про нас

Головна  /  Про нас

Профіль діяльності

ТОВ «УМТ+» пропонує світові найновіші розробки у сфері діагностичного та лікувального медичного обладнання, гарантуючи його високу якість, ефективність та тривалу експлуатацію.

Сьогодні УМТ+ є визнаним Лідером ринку України серед компаній, що займаються імпортом медичного обладнання, його продажем, навчанням роботі з системами і сервісним обслуговуванням. Компанія також пропонує навчальні програми для лікарів Україні з метою донесення інформації про останні розробки в області медицини і навчання володінню новітніми технологіями.

Наша компанія ретельно підходить до питання вибору виробників медичного обладнання по кожному з цільових напрямків, оскільки на перше місце ми ставимо якість обладнання, що постачається. Як результат довгострокового і взаємовигідного співробітництва з кращими світовими виробниками, УМТ+ на сьогоднішній день постачає продукцію таких виробників:

About UMT
Custom icon

Accuray (США)

Радіохірургічні системи для лікування пухлин

Custom icon

Mediso (Угорщина)

Системи ОФЕКТ / КТ / ПЕТ

Custom icon

Hologic (США)

Безперечний лідер у виготовленні високоякісних маммографічних систем різного ступеня складності та денситометрів.

Custom icon

Intermedical (Італія)

Палатні рентгени, операційні системи з С-аркою, ангіографи.

Згідно з чинним законодавством України вся продукція, яку пропонує наша компанія, зареєстрована в Державному реєстрі медичної техніки Міністерства охорони здоров’я України, тобто дозволена і рекомендована для використання на території України.

УМТ+ — це команда професіоналів-однодумців. Наші спеціалісти пройшли навчання у спеціалізованих навчальних центрах компаній-виробників. Висококваліфікована команда менеджерів оперативно зреагує і допоможе підібрати оптимальний варіант комплектації необхідного обладнання, а інженери забезпечать своєчасну установку, навчання роботі з системами, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.

Структура власності компанії УМТ+

Пропонуємо Вам ознайомитись із структурою нашої компанії:

2018 рік (натисніть для ознайомлення)

• 2019 рік (натисніть для ознайомлення)

• 2020 рік (натисніть для ознайомлення)

• 2021 рік (натисніть для ознайомлення)

Місія та цінності компанії УМТ+

Місія компанії УМТ+: бути надійним бізнес партнером і вагомим загальнонаціональним постачальником сучасного медичного обладнання від світових виробників.

Цінності компанії УМТ+: високий професійний рівень нашої команди, найновітніші розробки світових медичних брендів, які ми пропонуємо — наш вклад у здоров’я кожного пацієнта та української нації в цілому.

Цілі та завдання

Впроваджувати в медичну практику України світові стандарти роботи та інноваційні технології

Підвищити культуру медичного ринку України, встановлюючи професійні та етичні стандарти на своєму прикладі

Забезпечити медичні установи України еталонним рівнем якості медичного обладнання, сервісу і навчання в інтересах безпеки людей

Зробити новітні технології доступними для вітчизняної медицини

Надати можливості українським медикам працювати на обладнанні експертного класу

Наші цінності

Відповідальність

Наша репутація, заснована на принципі турботи про головне і відповідальності перед людьми — наша основна цінність. Ми завжди дотримуємося взятих на себе зобов'язань, не залишаючи питання без відповідей, а проблеми без рішень.

Інноваційність

Як один з найбільших постачальників медичної техніки в Україні, ми пропонуємо споживачам нові підходи і рішення, інноваційні технології та прогресивні методики діагностики та лікування.

Командний підхід

Професійна команда — наш основний ресурс для досягнення успіху. Наша сила полягає у повному та чесному виконанні договірних зобовязань перед клієнтом. Єдність цих якостей створює позитивний імідж і добру репутацію нашої компанії.

Клієнтоорієнтованість

Ми вважаємо, що довіра наших клієнтів — це капітал, який необхідно примножувати. Ми орієнтуємося на потреби клієнта, застосовуючи гнучкий, індивідуальний підхід до замовника. Ми відкриті і націлені на довгострокове співробітництво. Ми намагаємося передбачити, відповідати і перевершувати очікування наших клієнтів. Ми чуємо, знаємо і пропонуємо сьогодні те, що клієнту потрібно завтра!

Ефективність

Якість обладнання, якість сервісу та якість навчання лежать в основі принципу ефективності. Ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію та послуги найвищої якості поряд з доступною, простою та прозорою схемою співпраці.

Постійний розвиток та вдосконалення

Ми не зупиняємося на досягнутих результатах. Постійний розвиток дозволяє нам підкорювати нові вершини. Змінюючи та удосконалюючи сьогодення, ми створюємо міцний фундамент для нашого майбутнього.

У своїй діяльності ми орієнтуємося на потреби клієнта і пропонуємо комплексні рішення задач для досягнення максимальної ефективності: починаючи від поставки обладнання і закінчуючи наданням якісного навчання та сервісу. У нас є досвід комплексного забезпечення лікарень, госпіталів і лікувальних центрів «під ключ», включаючи допомогу в проектуванні і плануванні, розміщенні та монтажі медичного обладнання в установі.
Ми пропонуємо якісний сервіс у поєднанні з надійністю нашого обладнання. Ми не тільки задовольняємо потреби наших замовників, але й пропонуємо нові ідеї та рішення, щоб перевершити Ваші очікування!

Співпраця та партнерство з нами — запорука здоров’я Ваших пацієнтів та процвітання Вашого бізнесу!

Напрямки діяльності

Відгуки

Було встановлено цифрову мамографічну систему Hologic Selenia Dimensions Standart. Це одна з найсучасніших цифрових діагностичних систем, що забезпечує найвищу роздільну здатність з апаратів, представленихна ринку (70 мкм на піксель). Біопсійна приставка Affirm забезпечує виконання 2D, 3D пункційних біопсій під мамографічним контролем.

Медична Мережа «Добробут»
Партнер