Сб-Нд: вихідні
+38 (050) 331 26 52
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
+38 (050) 331 26 52
Пн–Пт: 9:00 – 18:00 Сб-Нд: вихідні
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
  • UA
  • RU
Головна  /  Обладнання  /  Basic і Compact – Палатні Аналогові Рентгенівські Системи

Basic і Compact
- Палатні Аналогові Рентгенівські Системи

Палатні аналогові рентгенівські системи компанії INTERMEDICAL s.r.l. представлені двома серіями моделей: BASIC та COMPACT.

Потужність, безпека, надійність, універсальність, висока ергономічність, мала вага і габарити — характеристики, завдяки яким мобільні палатні рентгенівські апарати серії BASIC та COMPACT відзначаються на міжнародному ринку.

Дво- та три-точковий метод вибору параметрів експозиції (кВ/мАс або кВ/мАс/сек), вибір будь-якої із попередньо запрограмованих анатомічних програм, сенсорний рідкокристалічний пульт керування, мікропроцесорне керування електронікою є прерогативою максимально ефективного використання при максимальній надійності систем на протязі довготривалого часу експлуатації.

Конфігурація з генератором рентгенівського випромінювання 100 кГц та потужністю 32 кВт є найкращою на сьогодні та забезпечує виконання будь-яких рентгенологічних досліджень на самому високому рівні в палатних умовах.

Палатні аналогові рентгенівські системи серії BASIC та COMPACT оснащені колесами, що забезпечують їх легке переміщення. Нахили до 10 градусів не є перешкодою для їх руху.

Педаль, що знаходиться знизу апаратів, а зручні ручки на колонах сприяють безпечним нахилам, легкому пересуванню та подоланню перешкод (пороги приміщень та ліфтів).

ОСОБЛИВОСТІ

COMPACT BASIC

Палатні аналогові рентгенівські системи серії BASIC та COMPACT, завдяки зручному управлінню, легко позиціонувати поруч з ліжком пацієнта.
Палатні аналогові рентгенівські системи серії BASIC оснащені кронштейном з рентгенівським моноблоком, що може рухатися тільки вертикально.
Кронштейн з рентгенівським моноблоком в серії COMPACT може обертатись в горизонтальній площині на 180 градусів (латеральне обертання на 90 градусів як вліво так і вправо) з максимальною стабільністю і безпекою руху навіть тоді, коли апарат знаходиться на площині під кутом до 5 градусів.

КОМПЛЕКТАЦІЯ СИСТЕМ СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ УПРАВЛІННЯ (ОПЦІЯ)

Ергономічна панель управління із сенсорним екраном забезпечує відмінне програмування та контроль за всіма параметрами експозиції:

  • 1200 запрограмованих анатомічних технік;
    сенсорна клавіатура;
  • дво- та три-точковий метод вибору параметрів експозиції;
  • база даних пацієнтів з параметрами експозиції і отриманою дозою;
  • пам’ять на 500 досліджень.

Всі версії апаратів BASIC та COMPACT можуть комплектуватися (за бажанням замовника):

  • приладом для вимірювання дози (D.A.P. System);
  • принтером для термографічного друку.

Отримана пацієнтом доза буде відображатися на дисплеї.

Палатні аналогові рентгенівські системи серії BASIC пропонуються в 3-х конфігураціях: BASIC 4003, BASIC 4006, BASIC 100-30.
Палатні аналогові рентгенівські системи серії COMPACT пропонуються в 3-х конфігураціях: COMPACT 4003, COMPACT 4006, COMPACT 100-30.

Палатні Аналогові Рентгенівські Системи
УТОЧНИТИ ЦІНУ
Закрити