Сб-Нд: вихідні
+38 (050) 331 26 52
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
+38 (050) 331 26 52
Пн–Пт: 9:00 – 18:00 Сб-Нд: вихідні
04112, м. Київ, вул. Ризька 8А, оф. 601
  • UA
  • RU
Головна  /  Обладнання  /  Compact Dr Plus — Палатні Цифрові Рентгенівські Системи

Compact Dr Plus
- Палатні Цифрові Рентгенівські Системи

Палатні цифрові рентгенівські системи COMPACT DR PLUS компанії INTERMEDICAL s.r.l. представлені двома моделями: з ручним керуванням та з моторизованим керуванням рухами кронштейну з випромінювачем та пересуванням рентгенівської системи.

Характерними рисами даного апарату є зручне використання, вдала конструкція, практичність, потужність, безпека та надійність.

COMPACT DR PLUS дозволяє отримувати рентгенівські зображення на цифровому плоскому детекторі, на CR касетах або плівці, встановивши необхідні параметри експозиції на основі анатомічної області дослідження.

Палатний рентген укомплектований цифровою системою обробки рентгенівських знімків та цифровим плоским детектором. Отриманні зображення зберігаються в пам’яті системи (до 15 000 знімків), відображаються на моніторі з високою роздільною здатністю і можуть бути передані на діагностичну робочу станцію чи до загального архіву завдяки DICOM зв’язку.

Система забезпечує автоматичне калібрування виставлених параметрів, обробку та відображення даних відповідно до вибраних анатомічних структур пацієнта.

Суттєво зменшене променеве навантаження на пацієнта за рахунок потужного високочастотного рентгенівського генератора та високої чутливості цифрового детектора. Для запобігання розмитості зображення, яке може виникнути в наслідок руху пацієнта, що особливо важливо в педіатрії, неонатології та при дослідженнях легких, використовуються короткі експозиції.

Моторизований привід дозволяє легко переміщати обладнання в палаті, не докладаючи особливих зусиль з боку лікаря.
Підтримується постпроцесінгова обробка зображень, графічні функції, а також функції DICOM, запис на зовнішні носії (CD/DVD, USB).

ОСОБЛИВОСТІ

Система комплектується рентгенівським генератором потужністю 32 кВт або 40 кВт (для версії з моторизованим рухом кронштейну та пересуванням), та забезпечує виконання будь-яких цифрових рентгенографічних досліджень на найвищому рівні.
Модуль генератора системи обладнаний світловим прицільним пристроєм з таймером для центрування, вимірювальною стрічкою та подвійною ручкою для позиціонування рентгенівського випромінювача.

Цифровий палатний рентген COMPACT DR PLUS має моторизований рух в усіх напрямках.
А — рух вліво
B — рух вперед
C — рух вправо
D — рух назад
E — кнопка Boost (натискається разом із клавішею напрямку руху): переміщує обладнання швидше, дозволяючи подолати перешкоди та встановити передні колеса у краще положення.

Швидкість при русі вперед (в транспортному положенні) складає до 5 км/год.

Всі версії COMPACT DR PLUS можуть комплектуватися (за бажанням Замовника):
приладом для вимірювання дози (DAP);
пультом дистанційного керування.

COMPACT DR PLUS
УТОЧНИТИ ЦІНУ
Закрити