Піклуємося про головне
Зв'язатися з нами   |  
044 404 59 99 
home tree mail
Головна / Про УМТ+ / Профіль діяльності

Профіль діяльності

Брошура УМТ+  ТОВ "УМТ+" (перша назва ЗАТ "Укрмедтехніка") було створено в жовтні 1995 року з метою комплексного забезпечення лікувальних закладів України необхідним медичним та лабораторним обладнанням, медичними меблями та реагентами. З часом компанія розширила спектр запропонованої продукції, доповнивши його високотехнологічним діагностичним обладнанням та системами для лікування онкологічних та нейрохірургічних захворювань. Ми пропонуємо новітні технології, які підвищують рівень турботи про пацієнта і забезпечують незмінну якість протягом усього терміну служби обладнання.

Сьогодні УМТ+ є визнаним Лідером ринку України ("ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012" згідно Національного бізнес-рейтингу) серед компаній, що займаються імпортом медичного обладнання, його продажем, навчанням роботі з системами і сервісним обслуговуванням. Компанія також пропонує навчальні програми для лікарів Україні з метою донесення інформації про останні розробки в області медицини і навчання володінню новітніми технологіями.

Наша компанія ретельно підходить до питання вибору виробників медичного обладнання по кожному з цільових напрямків, оскільки на перше місце ми ставимо якість обладнання, що постачається. Як результат довгострокового і взаємовигідного співробітництва з кращими світовими виробниками, УМТ+ на сьогоднішній день постачає продукцію таких виробників:

  • Hologic (США): безперечний лідер у виготовленні високоякісних маммографічних систем різного ступеня складності та денситометрів.
  • Intermedical (Італія): палатні рентгени, операційні системи з С-аркою, ангіографи.
  • Accuray (США): радіохірургічні системи для лікування пухлин.
  • Mediso (Угорщина): системи ОФЕКТ / КТ / ПЕТ

Згідно з чинним законодавством України вся продукція, яку пропонує наша компанія, зареєстрована в Державному реєстрі медичної техніки Міністерства охорони здоров'я України, тобто дозволена і рекомендована для використання на території України. УМТ+ активно бере участь в тендерах на закупівлю медичного обладнання та перемагає завдяки його високій якості, адекватними цінам та індивідуальному підходу до замовника.

Займати лідируючі позиції означає брати на себе певну відповідальність перед ринком. Для забезпечення ефективної роботи та правильного витрачання коштів ми намагаємося докласти максимум зусиль, щоб обладнання не простоювало на складах. Ми маємо намір підвищити культуру ринку та встановити професійні та етичні стандарти на своєму прикладі.

У своїй діяльності ми орієнтуємося на потреби клієнта і пропонуємо комплексні рішення задач для досягнення максимальної ефективності: починаючи від поставки обладнання і закінчуючи наданням якісного навчання та сервісу. У нас є досвід комплексного забезпечення лікарень, госпіталів і лікувальних центрів «під ключ», включаючи допомогу в проектуванні і плануванні, розміщенні та монтажі медичного обладнання в установі.

УМТ+ - це команда професіоналів-однодумців. Наші спеціалісти пройшли навчання у спеціалізованих навчальних центрах компаній-виробників. Висококваліфікована команда менеджерів оперативно зреагує і допоможе підібрати оптимальний варіант комплектації необхідного обладнання, а інженери забезпечать своєчасну установку, навчання роботі з системами, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.

Ми пропонуємо якісний сервіс у поєднанні з надійністю нашого обладнання. Ми не тільки задовольняємо потреби наших замовників, але й пропонуємо нові ідеї та рішення, щоб перевершити Ваші очікування!

УМТ+ – це відповідальність лідера та надійність, перевірена часом!

Річний звіт
  

x
Задати питання
Тема *
Ім'я *
Прізвище *
Телефон *
Місто
Email *
Повідомлення *
Введіть код * CAPTCHA