Піклуємося про головне
Зв'язатися з нами   |  
044 404 59 99 
home tree mail
Головна / Тренінг центр
banner
Завантажити календар

ТРЕНІНГ ЦЕНТР

Тренінг центр УМТ+ був відкритий з метою донесення до медиків Україні інформації про останні розробки в області медицини і навчання володінню новітніми технологіями. У сучасному світі здатність до постійного навчання стає найважливішою властивістю, що визначає кваліфікацію медичного працівника. Коли ми говоримо про наш Тренінг центр, ми говоримо про систему навчання, що дозволяє об'єднати теоретичні знання та практичні навички роботи з медичним обладнанням. Також ми дозволяємо українським лікарям ознайомитися з кращими світовими методиками діагностики та лікування.

Тренінг центр УМТ+ має багаторічний досвід організації та проведення навчальних заходів для медичних фахівців вузького профілю з різноманітних актуальних тематик. Ми організуємо регулярні конференції, школи та семінари за напрямами: ультразвукової діагностики, радіології, маммографії, денситометрії та ін., із залученням провідних вітчизняних та іноземних лекторів.

Всі лектори та спеціалісти, задіяні Тренінг центром в процесі формування навчальних програм, є успішними практиками в спеціалізованих областях медицини. Вони ефективно поєднують практичну роботу з навчальною діяльністю.

В даний час Тренінг  центр проводить навчання за наступними напрямками:

(1) Ультразвукова діагностика:

Тренінг центр пропонує індивідуальне навчання або навчання в групі з двох лікарів для фахівців ультразвукової діагностики. УЗД-фахівці можуть пройти п'ятиденне навчання за напрямками:

  • Ультразвукове дослідження з допплерографією органів черевної порожнини і заочеревинного простору
  • Ультразвукове дослідження і допплерографія периферичних судин
  • Ультразвукове дослідження з допплерографією в гінекології та акушерстві
  • Ультразвукове дослідження щитоподібної залози і структур шиї
  • Екстракраніальна і транскраніальна допплерографія
  • Ехокардіографія

Додатково, для фахівців ультразвукової діагностики є можливість пройти кваліфіковане навчання в Школах Вихідного Дня - дводенних семінарах різноманітних тематик, які проводяться в головному офісі компанії, з теоретичним і практичним курсом (кожному курсанту надається можливість індивідуальної роботи на обладнанні фірми Toshiba). Після закінчення навчання, як в Тренінг центрі, так і в Школах Вихідного дня, видається сертифікат.

(2) Радіологія:

Тренінг центр надає підтримку в організації щорічних шкіл радіології (Американської школи радіології та Європейської школи радіології) для фахівців та лаборантів КТ та МРТ, із залученням провідних іноземних лекторів. Дані заходи направлені на підтримку і навчання українських молодих і перспективних фахівців сучасним методам радіологічної діагностики. В ході лекцій провідні радіологи Європи і США поділяться передовим досвідом кращих європейських і американських клінік, розкажуть про медичні розробки та останні досягнення у виробництві медичної техніки, допоможуть придбати додаткові навички роботи на сучасному діагностичному обладнанні.

(3) Маммографія:

Професійна підготовка лікарів - основа якісної діагностики раку молочної залози, для раннього виявлення якого використовується метод маммографії (рентген-діагностики молочної залози).

Тренінг центр надає організаційну підтримку наукових заходів для лікарів, які працюють в області променевої діагностики. Також наш Тренінг центр пропонує двоетапне навчання роботі з маммографічними системами для клієнтів компанії. Навчання проходить із залученням досвідчених фахівців із Бельгії:

  1. Перший етап - навчання проходить протягом трьох днів на місці установки апарату одразу після його інсталяції.
  2. Другий етап - навчання проходить через півроку після установки апарату з метою вирішення всіх питань, що накопичилися в процесі роботи з обладнанням.

(4) Денситометрія:

Тренінг центр надає організаційну підтримку у розвитку конференцій і шкіл з остеопорозу, із залученням провідних іноземних фахівців. Метою проведення цих заходів є підвищення кваліфікації та інформованості практикуючих лікарів Україні з питань діагностики та лікування остеопорозу, а також донесення інформації про останні наукові і технічні розробки в цій галузі. Для ранньої діагностики остеопорозу у всьому світі успішно застосовується метод денситометрії. Ми сподіваємося, що отримана інформація допоможе нашим лікарям вийти на якісно новий рівень у діагностиці та лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.

Ознайомитися зі списком запланованих заходів можна на нашому сайті в розділі «Календар заходів». У календарі вказані не тільки заходи, які організовує наш Тренінг центр, а й інші значущі для медичної спільноти України події, які підтримує наша компанія.

x
Задати питання
Тема *
Ім'я *
Прізвище *
Телефон *
Місто
Email *
Повідомлення *
Введіть код * CAPTCHA