Піклуємося про головне
Зв'язатися з нами   |  
044 404 59 99 
home tree mail
Головна / Новини / Новини / Конференція з міжнародною участю «Актуальні питання ультразвукової допплерівської діагностики»

Конференція з міжнародною участю «Актуальні питання ультразвукової допплерівської діагностики»

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання ультразвукової допплерівської діагностики», яка відбудеться 13-14 жовтня 2016 року в приміщенні конференц-залу Санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид» за адресою: 82200, м. Трускавець, вул. Дрогобичська, 33.

На нашому стенді Ви зможете отримати інформацію про останні інновації та новинки, які були представлені в 2016 році провідним світовим виробником медичного обладнання TOSHIBA MEDICAL.

Наші фахівці зможуть дати Вам професійну консультацію для того, щоб Ви обрали для себе оптимальне обладнання, яке буде відповідати усім Вашим вимогам та надасть змогу ефективно впоратися з поставленими завданнями.

Також не пропустіть 14 жовтня о 10:00-11:00 майстер-клас «Набуті пороки серця», який буде проводити Бешляга В'ячеслав Михайлович, канд.мед.наук, Національний Інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова АМН України, Київ. Майстер-клас буде проходити на інноваційному ультразвуковому апараті експертного класу Aplio 500 Platinum Series.

Будемо раді Вас бачити!

До зустрічі!

Більш детальна інформація на сайті організаторів: http://ultrasound.net.ua/.../kalendar-pod.../udk-2016-truskavec/

 

meisje-links 500x204

x
Задати питання
Тема *
Ім'я *
Прізвище *
Телефон *
Місто
Email *
Повідомлення *
Введіть код * CAPTCHA