Піклуємося про головне
Зв'язатися з нами   |  
044 404 59 99 
home tree mail
Головна / Новини / Новини / Звіт KLAS підтвердив лідируючі позиції Hologic на ринку томосинтезу молочної залози в США на підставі досліджень Genius™ 3D MAMMOGRAPHY™

Звіт KLAS підтвердив лідируючі позиції Hologic на ринку томосинтезу молочної залози в США на підставі досліджень Genius™ 3D MAMMOGRAPHY™

Користувачі мамографічних систем виробництва Hologic відзначають високу якість знімків, старанну підтримку клієнтів та провідні технології

Мальборо, Массачусетс15 червня, 2016 /PRNewswire/ -- компанія Hologic оголосила про отримання найвищої відзнаки серед постачальників мамографічного обладнання на території США в незалежному звіті від KLAS Research, з відміткою, що 96 відсотків користувачів вважають системи виробництва Hologic вартими того, щоб в них інвестувати1.

У звіті KLAS, Tomosynthesis 2016, фахівці, радіологи, керівництво закладів відзначили компанію Hologic за найкращу загальну задоволеність продуктом та упевненість в тому, що компанія буде продовжувати розвиток ринку томосинтезу. Поглиблене опитування, яке не було замовлено компанію Hologic, було проведене серед ключових фахівців у 48 організаціях, де встановлені мамографічні системи з томосинтезом.

"Hologic, здається, єдина компанія, яка справді розуміє ринок томосинтезу", – сказав KLAS керівник радіології. "Під час впровадження та використання нами їхньої системи стало очевидним, що вони на ціле покоління випереджають інших виробників. Всі решта граються в доганялки." Hologic відзначили найвищою оцінкою на ринку мамографів у всіх п’яти звітах KLAS по томосинтезу.

Як ключові причини придбання системи Hologic опитані фахівці відзначили високу якість знімків, старанну підтримку клієнтів та введення в експлуатацію. Крім того, більш ніж 91% опитаних зазначили свою впевненість в тому, що темпи розвитку компанії Hologic триватимуть і надалі, забезпечуючи тим самим лідерство в інноваціях на ринку томосинтезу – значно вищий бал у порівнянні з іншими виробниками.

"В новому звіті KLASпо томосинтезу, опитані фахівці ще раз підкреслили, що серед усіх доступних на ринку мамографічних технологій найбільшу перевагу має дослідження Genius™ 3DMAMMOGRAPHY™ від Hologic," – сказав PeteValenti, Директор підрозділу Hologic, технологічні рішення по захворюванню молочної залози та скелету. "Компанії Hologicбуло доручено очолити цей ринок, і ми впевнені, що не існує жодної іншої компанії, яка так спеціалізується в цій галузі. Звіт KLAS показує, що користувачі мамографічного обладнання бачать та відчувають наші потужні інвестиції в дослідження та розвиток, так само як і нашу відповідальність перед клієнтами. Ми взяли на себе відповідальність розробляти для наших клієнтів найкращі продукти, що мають надзвичайно високу клінічну значущість, задоволення пацієнтів та фінансову ефективність."

Дослідження Genius™ 3DMAMMOGRAPHY™ схвалене FDA, і доступне лише на мамографічній системі Selenia®Dimensions® від Hologic. Дослідження Genius™ – це єдина мамографія, що підтверджено зменшує хибно позитивні відклики до 40%, та підвищує виявлення інвазивного раку молочної залози на 41% в порівнянні зі звичайною одиночною мамографією.2,3 За додатковою інформацією, так само як і за переліком установ, що проводять дослідження Genius™ 3DMAMMOGRAPHY™, звертатися за посиланням http://mygenius3d.com/.

Про дослідження KLAS

KLAS– це дослідницька та аналітична компанія з головною метою покращити піклування про здоров’я шляхом посилення думки користувачів. Працюючи з тисячами фахівців медичної галузі, KLAS збирає дані та аналізує програмне забезпечення, послуги та медичне обладнання, щоб своєчасно надавати звіти, тренди та статистичні огляди. Дослідження відверто демонструє думку користувачів та працює як каталізатор для виробників обладнання. Слідкуйте за KLAS у Twitterна сторінціwww.twitter.com/KLASresearch.

Про Hologic

Компанія Hologic, Inc. – це провідний розробник, виробник та постачальник обладнання преміум класу для діагностики, систем візуалізації та хірургічної продукції. Основний бізнес компанії зосереджений на діагностиці, захворюваннях молочної залози, хірургії в гінекології та захворюваннях скелету. Завдяки поєднанню технологій, активним дослідженням та програмі по розробці компанія Hologic орієнтована на TheScienceofSure (Науково обґрунтована впевненість). За більш детальною інформацією звертатися за посиланням www.hologic.com.

Про "УМТ+"

Компанія "УМТ+" – це провідна компанія України, яка займається продажем, сервісним обслуговуванням та супроводом діагностичного обладнання Hologic на території України, а також навчання працівників роботі із системами, забезпечує якісну гарантійну підтримку та післягарантійний сервіс.

В Україні система Selenia®Dimensions® з функцією томосинтезу встановлена та успішно працює в ДУ "Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України". За більш детальною інформацією звертатися за посиланням  http://www.amnu.gov.ua/manufacturer/1/34/nstitut-yaderno-meditsini-ta-promenevo-d-agnostiki-kra-ni/.

Hologic, TheScienceofSure, 3DMammography, Dimensions, Genius, та Selenia– це торгові марки та/або зареєстровані торгові марки компанії Hologic, Inc., та/або її дочірніх компаній в СШАта/або інших країнах.

  1. 1 "Tomosynthesis 2016. Performance Report." © 2016 KLAS Enterprises, LLC. All rights reserved.www.KLASresearch.com 
    2 Friedewald SM, Rafferty EA, Rose SL, et al. Breast cancer screening using tomosynthesis in combination with digital mammography. JAMA. 2014;311(24):2499-2507.
    3 Rose SL, Tidwell AL, Bujnoch LJ, et al. Implementation of breast tomosynthesis in a routine screening practice: an observational study. AJR Am J Roentgenol. 2013;200(6):1401-1408.

ДЖЕРЕЛО: Hologic, Inc.

x
Задати питання
Тема *
Ім'я *
Прізвище *
Телефон *
Місто
Email *
Повідомлення *
Введіть код * CAPTCHA