Піклуємося про головне
Зв'язатися з нами   |  
044 404 59 99 
home tree mail
Головна / Новини / Новини

Новини


Архів новин по рокам: 201920182017201620152014201320122011201020092008
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
19 січня 2017
Компанія Hologic продемонструвала процедуру проведення скринінгу молочної залози, відзначену нагородою, та інтервенційні рішення на щорічних зборах радіологів RSNA в 2016 р

Представлені нові продукти компанії Hologic - передова технологія томосинтезу та перша в світі спеціалізована система проведення горизонтальної біопсії з використанням 2D і 3D знімків.


Компанія Hologic продемонструвала свої інновації, процедуру проведення скринінгу молочної залози, відзначену нагородою, та інтервенційні продукти, включаючи нову горизонтальну систему проведення біопсії Affirm™ на 102-й Науковій Асамблеї і щорічному конгресі Радіологічного Товариства Північної Америки (RSNA), яке проходило в Чикаго з 27 листопада по 2 грудня 2016р. Більше 60 наукових статей, презентацій і курсів спрямовані на 3D MAMMOGRAPHY™ дослідження, продукти компанії Hologic і освітні пропозиції при RSNA підкреслюють незмінну важливість технологій томосинтезу в діагностиці раку молочної залози.

Вперше з моменту отримання схвалення від FDA (на початку 2016 р.), була продемонстрована горизонтальна система проведення біопсії Affirm ™ - система проведення біопсії молочної залози під контролем томосинтезу. Це перший значний крок вперед технології проведення біопсії з того моменту, коли системи вперше були представлені - 20 років тому.

Hologic Affirm
Система біопсії Affirm™, яка нещодавно була визнана Aunt Minnie, як фіналіст в категорії краще нове радіологічне обладнання 2016р. (2016 Best New Radiology Device), надає лікарям додаткову впевненість завдяки чудовій візуалізації, можливості 3D біопсії, швидкій і легкій процедурі проведення біопсії, 360 град. доступу до молочної залози.1 Перші відгуки пацієнтів і лікарів були позитивними, більше 95 відсотків пацієнтів після проведення біопсії відзначили , що процедура була швидкою, більш комфортною і менш болючою, ніж очікувалося.2

 

Компанія Hologic і далі буде розвивати вертикальну систему проведення біопсії одночасно з виходом на ринок аксесуарів для горизонтальної системи проведення біопсії Affirm™, які були продемонстровані на RSNA. Цей універсальний і легкий у використанні прилад дає можливість вводити голку паралельно детектору, дозволяючи лікарям впевнено прицілюватися на область ураження та успішно проводити процедуру біопсії молочної залози.

Компанія Hologic отримала найвищі оцінки серед виробників мамографічного обладнання вже 7 рік поспіль (Best in KLAS: Medical Equipment report). На RSNA компанія продемонструвала повний перелік технологій для проведення скринінгу, а також інтервенційні продукти, включаючи деякі ключові продукти, які висвітлені в клінічних роботах 2016 р .:

 

● Дослідження Genius™ 3D MAMMOGRAPHY™, доступне лише на мамографі Selenia® Dimensions®, виробництва компанії Hologic. Як було показано, це дослідження зменшує повторні виклики, підвищує шанс визначення інвазивного раку молочної залози на ранніх стадіях, що описано в статтях ключових дослідницьких журналів в 2016 р, включаючи JAMA, JAMA Oncology та The Breast. 3,4,5
3D MAMMOGRAHY™ дослідження з програмним забезпеченням C-View™ дозволяє зменшити час компресії молочної залози і покращує комфорт пацієнта при меншій дозі опромінення. Нещодавні клінічні дослідження, опубліковані в 2016 р в Lancet Oncology and Radiology показали, що скринінгові дослідження з використанням С-View™ (2D зображення) аналогічні по клінічної ефективності в порівнянні зі звичайними 3D MAMMOGRAPHY™ дослідженнями.6,7
● Дослідження із застосуванням I-View™ Software for Contrast-Enhanced 2D Digital Mammography (CEDM) проводяться після мамографії та/або ультразвуку, в якості альтернативи МРТ, для того, щоб більш ретельно дослідити підозрілу область і визначити чи варто проводити хірургічне лікування пацієнтів. Недавні публікації про CEDM в The Annals of Surgical Oncology показують багатообіцяючу перспективу використання програмного забезпечення I-View™.8

 

Також Компанія Hologic надала кілька мамографів для проведення освітніх заходів на RSNA:
• Сателітний симпозіум RSNA: Звернення до клінічної необхідності застосування 3D технологій для проведення біопсії молочних залоз: горизонтальні і вертикальні методи.
• 60-хвилинний практичний семінар: Горизонтальна система проведення біопсії під контролем томосинтезу: точка зору.
• Спеціалізований 75-хвилинний семінар: Оптимізація томосинтезу: стратегії для поліпшення, отриманих мамографічних даних.

Про радіологічне товариство Північної Америки (RSNA)
RSNA - це міжнародне товариство рентгенологів та інших професіоналів в області медичної візуалізації, з більш, ніж 55 тис. членами з 140 країн світу. Конгрес SRNA вважається індикатором тенденцій в сфері технологій медичної візуалізації.

 

Про компанію Hologic
Компанія Hologic, Inc. – це провідний розробник, виробник та постачальник обладнання преміум класу для діагностики, систем візуалізації та хірургічної продукції. Основний бізнес компанії зосереджений на діагностиці, захворюваннях молочної залози, хірургії в гінекології та захворюваннях скелету. Завдяки поєднанню технологій, активним дослідженням та програмі по розробці компанія Hologic орієнтована на The Science of Sure (Науково обґрунтована впевненість). За більш детальною інформацією звертатися за посиланням www.hologic.com.

Hologic, 3D, 3D Mammography, Affirm, C-View, Dimensions, Genius, I-View, Selenia, та The Science of Sure - це торгові марки та/або зареєстровані торгові марки компанії Hologic, Inc., та/або її дочірніх компанії в США та/або інших країнах.

 

Про компанію "УМТ+"
Компанія "УМТ+" – це провідна компанія України, яка займається продажем, сервісним обслуговуванням та супроводом діагностичного обладнання Hologic на території України, а також навчання працівників роботі із системами, забезпечує якісну гарантійну підтримку та післягарантійний сервіс.

В Україні система Selenia®Dimensions® з функцією томосинтезу встановлена та успішно працює в ДУ "Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України".


За більш детальною інформацією звертатися за посиланням:
http://www.amnu.gov.ua/manufacturer/1/34/nstitut-yaderno-meditsini-ta-promenevo-d-agnostiki-kra-ni/

1 Compared to the MultiCare® Platinum system.
2 Data on file 2016. Hologic survey of 165 patients post procedure at 3 hospitals.
3 Elizabeth Rafferty, MD, Melissa Durand, MD, Emily Conant, MD, Debra Somers Copit, MD, Sarah M. Friedewald, MD,Donna M. Plecha, MD, and Dave P. Miller, MS. "Breast cancer screening using tomosynthesis and digital mammography in dense and nondense breasts," JAMA. 2016;315(16):1784-1786.
4 Elizabeth S. McDonald, MD, PhD; Andrew Oustimov, MPH;Susan P. Weinstein, MD; Marie B. Synnestvedt, PhD;Mitchell Schnall, MD, PhD, and Emily F. Conant, MD. Effectiveness of Digital Breast Tomosynthesis Compared with Digital Mammography. JAMA Oncol. 2016;2(6):1-7. Doi:10:10.1001/jamoncol. 2015.5536.
5 Hodgson R, Heywang-Kobrunner S, Harvey S, et al. Systematic Review of 3D Mammography for Breast Cancer Screening. The Breast. 2016;27:52-61 [epub ahead of print].
6 Bernardi D, Pellegrini M, Valentini M, et al. "Breast cancer screening with tomosynthesis (3D mammography) with acquired or synthetic 2D mammography compared with 2D mammography alone (STORM-2): a population-based prospective study." The Lancet Oncology. Epub 2016 June 23.
7 Zuckerman S, Conant E, Keller B, et al. "Implementation of Synthesized Two-dimensional Mammography in a Population-based Digital Breast Tomosynthesis Screening Program." Radiology. 10.1148/radiol.2016160366
8 Ali-Mucheru M, Pockaj B, Patel B, et al. "Contrast-Enhanced Digital Mammography in the Surgical Management of Breast Cancer."Annals of Surgical Oncology. Epub 2016 September 15. DOI 10.1245/s10434-016-5567-7
Джерело: Hologic, Inc.

29 грудня 2016
З Новим 2017 Роком та Різдвом Христовим

Дорогі Друзі!


Прийміть наші щирі привітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
Бажаємо Вам зустріти новий рік у гарному настрої, зі світлими думками та хорошими намірами,
які неодмінно повинні збутися. Нехай Ваші справи сприяють злагоді та миру, зростанню добробуту.
Зичимо Вам здоров'я, щастя, бадьорості та успіхів!

 

Новий рік УМТ

                                                                                                                                                               З повагою,

                                                                                                                                                               колектив компанії УМТ+

  

 
 
07 жовтня 2016
Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров'я» 18-20 жовтня 2016 року

Шановні колеги запрошуємо Вас відвідати наш Стенд на Міжнародному форумі «Менеджмент в охороні здоров'я», який проходитиме 18-20 жовтня 2016 року у ВЦ "КиївЕкспоПлаза" за адресою м. Київ, Салютна 2б.

На нашому Стенді Ви зможете отримати інформацію про останні інновації та новинки, які представили в 2016 році провідні світові виробники медичного обладнання: TOSHIBA Medical Systems, Accuray, Hologic, Intermedical, Mediso.

Наші фахівці зможуть дати Вам професійну консультацію для того, щоб Ви обрали для себе оптимальне обладнання, яке буде відповідати всім Вашим вимогам та зможе ефективно впоратися з поставленими завданнями.

Запрошуємо Вас прийняти участь в нашому Майстер-класі від TOSHIBA MEDICAL в рамках Всеукраїнської школи ультразвукової і функціональної діагностики - 19 жовтня 2016 р. з 16:00 до 16:45.

Лектор:  Сердюк Вікторія Олександрівна, к.м.н., завідуюча відділенням ультразвукової діагностики Київського гміського клінічного ендокринологічного центру.

Тема: «Мультипараметричне ультразвукове дослідження щитоподібної залози»

Обладнання: ультразвуковий аппарат експертного класу Aplio 500 Platinum Series, Toshiba, Японія.

А також не пропустіть можливість виграти Подарунковий сертифікат

Подробиці Акції Ви зможете дізнатися на нашому Стенді.

Реєстрація на сайті організаторів: http://www.hcm.in.ua/?page_id=1895

Будемо раді бачити Вас! До зустрічі!

Мастер класс

28 вересня 2016
Конференція з міжнародною участю «Актуальні питання ультразвукової допплерівської діагностики»

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання ультразвукової допплерівської діагностики», яка відбудеться 13-14 жовтня 2016 року в приміщенні конференц-залу Санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид» за адресою: 82200, м. Трускавець, вул. Дрогобичська, 33.

На нашому стенді Ви зможете отримати інформацію про останні інновації та новинки, які були представлені в 2016 році провідним світовим виробником медичного обладнання TOSHIBA MEDICAL.

Наші фахівці зможуть дати Вам професійну консультацію для того, щоб Ви обрали для себе оптимальне обладнання, яке буде відповідати усім Вашим вимогам та надасть змогу ефективно впоратися з поставленими завданнями.

Також не пропустіть 14 жовтня о 10:00-11:00 майстер-клас «Набуті пороки серця», який буде проводити Бешляга В'ячеслав Михайлович, канд.мед.наук, Національний Інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова АМН України, Київ. Майстер-клас буде проходити на інноваційному ультразвуковому апараті експертного класу Aplio 500 Platinum Series.

Будемо раді Вас бачити!

До зустрічі!

Більш детальна інформація на сайті організаторів: http://ultrasound.net.ua/.../kalendar-pod.../udk-2016-truskavec/

 

meisje-links 500x204

28 вересня 2016
25 Міжнародна виставка "Охорона Здоров`я"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати стенд F2-1 наших партнерів з Голландії Toshiba SecondLife на 25 міжнародній виставці «Охорона Здоров'я 2016», яка відбудеться 4-6 жовтня 2016 року за адресою м. Київ, МВЦ, Броварський проспект 15.

Фахівці компанії «УМТ+» будуть працювати на стенді спільно з нашими партнерами і зможуть надати професійну консультацію про відновлене обладнання виробництва Toshiba, а також відповісти на всі ваші запитання.

За програмою Secondlife від компанії Toshiba Medical Systems Corporation пропонується доступне і високо надійне відновлене обладнання, повністю перевірене на продуктивність та якість у відповідності з оригіналом виробника, а також оновлене за останніми стандартами програмне забезпечення.

Переваги обладнання Secondlife:
- Конкурентна виробнича здатність
- Оригінальні запчастини
- Нові комплекти аксесуарів
- Оновлене програмне забезпечення
- Конфігурація на замовлення
- Гарантія
- Швидка доступність

Toshiba Secondlife визначає і вибирає тільки найкраще обладнання з надійною репутацією. Надалі система повністю підлягає перевірці на заводі виробника, всі компоненти інвентаризуються і реєструються, після чого починається процедура відновлення.

Про діючі пропозиції ви можете дізнатися на нашому сайті: http://umt.net.ua/ru/catalog/secondlife.html

Будемо раді вас бачити!

Детальна інформація: http://www.publichealth.com.ua/ru/ 

 

Toshiba SecondLife umt

22 серпня 2016
КТ: SURESubtraction – решение клинических задач

SURESubtraction – решение клинических задач (скачать в PDF формате)

 

Введение

Хотели бы Вы уменьшить время для диагностики в рутинных КТ-ангиографических (КТА) исследованиях и в то же время повысить диагностическую точность этих исследований?

Что, если бы Вы смогли точно определить усиление образования в кости с помощью КТ, избегая дополнительного исследования с помощью МРТ или ядерной медицины? Насколько уверенно могли бы вы интерпретировать находки на КТ ангиографии легких с помощью перфузионной карты?

Передовое приложение Toshiba  SURESubtraction предлагает клиническое решение для всех этих клинических задач и методов.

 

Регистрация и субтракция

Также как и  традиционная  рентгеновская субтракция, техника КТ субтракции требует безконтрастное (нативное)  изображение –  «маску» для субтракции, собранную с помощью низкодозового сканирования. Поскольку мы не можем избежать задержки во времени между двумя сканированиями – «маски» и контрастно усиленного, дыхание, пульсация сосудов, сердцебиение и движения пациента могут привести к сбору двух объемов данных, в которых пространственное разрешение между костными структурами и кальцифицированными бляшками будет различным между двумя сканами. Точная субтракция поэтому требует специально разработанных  алгоритмов  для различных анатомических областей и специфических диагностических целей.

Специалисты в области визуализации компании Toshibaразработали набор динамических и статических алгоритмов регистрации, которые обеспечивают  сопоставление данных с  точностью до пикселя для высококачественной субтракции. В основу заложены алгоритмы, основанные на распознавании анатомического региона для достижения  надежных  результатов для всех пациентов.

 

 

Режим сканирования  SURESubtraction

Уникальный режим сканирования субтракции Toshiba автоматически синхронизирует сбор данных и параметры реконструкции для пре- и постконтрастного сканирования, облегчая рабочий процесс. Задержка между сканированиями минимизирована, что позволяет выполнять исследования даже при повышенной подвижности пациента. Интегрированное программное обеспечение отслеживания болюса  SUREStart гарантирует  начало сканирования на пике артериального усиления.

В комбинации с программным обеспечением для итеративной реконструкции AIDR 3D, общая доза для обоих сканирований, автоматически рассчитанная с помощью SUREExposure 3D, даже меньше чем для однократного постконтрастного сканирования с использованием традиционных методов реконструкции.

 

 

SURESubtraction для мозга – высоко точная статическая регистрация

Визуализация сонных артерий, когда они проходят через основание черепа и в области сифона, а также постоперационная оценка аневризм после клипирования и постановки спиралей может быть весьма затруднительна.  Алгоритм субтракции для  мозга от Toshiba обеспечивает точное удаление костей черепа и металлических имплантов, значительно улучшая качество диагностики при проведении ангиографии сосудов головы.

Регистрация и субтракция для мозга по сути один из самых простых алгоритмов. Потому что голова при перемещении  в пространстве не меняет форму, и статический  алгоритм регистрации используется  с точностью до уровня субвокселя. Алгоритм регистрации также оптимизирован для динамических исследований, обеспечивая непревзойденную визуализацию динамического кровотока для оценки сосудистых аномалий и расчета перфузии у пациентов с острой ишемией.

SURESubtraction для шеи – пиксель- совершенная динамическая регистрация

Расчет стеноза сонных артерий в случае наличия множественных кальцификаций -  клиническая задача, с которой сталкиваются многие радиологи в своей практике. К тому же, традиционные инструменты сегментации на рабочей станции, как правило,  не достаточно  точны, чтобы удалить позвоночник и позволить визуализировать позвоночные артерии без артефактов.  

Сонные артерии особенно подвержены пульсирующим движениям, и даже небольшое движение шеи может привести к пространственному рассогласованию скелета между до - и после контрастного сканированиями. Поэтому для субтракции в области шеи используется динамический алгоритм регистрации для создания карт скелета высокого разрешения, которые могут изменяться, чтобы обеспечить изображения, полностью свободные от костных структур. Позвоночные артерии  затем  можно визуализировать в виде рентгеновской цифровой субтракционной ангиографии. Регистрация с супер высоким разрешением на уровне бифуркации сонной артерии обеспечивает пиксель- совершенное  вычитание кальцифицированной бляшки для легкой и точной оценки просвета артерии.

 

SURESubtraction для костей – динамическая регистрация с супер высоким разрешением

КТ ангиография сосудов нижних конечностей превратилась в рутинное исследование с появлением компьютерных томографов с многорядными детекторами.  Несмотря на значительные успехи, которые были достигнуты за последние несколько лет в разработке алгоритмов сегментации костей, точная сегментация костей голени и стопы могут по-прежнему быть не успешны, особенно в области, где передняя большеберцовая артерия контактирует с большеберцовой костью. Еще более сложной задачей в интерпретации стеноза является наличие кальцификации в мелких сосудах, которая обычно встречается у пациентов с заболеванием периферических сосудов.

Алгоритм SURESubtraction для костей использует динамическую регистрацию с супер-высоким разрешением, чтобы обеспечить точное вычитание скелетных структур и кальцифицированных бляшек. Этот алгоритм создан для работы с большим объемом данных и сложных вычислений. Благодаря полностью автоматизированному процессу,  результаты обеспечивают DSA-подобные изображения, которые могут быть интерпретированы очень быстро. Кроме того, эти изображения незаменимы  для сосудистых хирургов при выполнении планирования лечения.

Благодаря высокой точности алгоритма SURESubtraction для костей, это приложение также успешно используется  для идентификации усиления в пределах коркового и медуллярного вещества кости как в статических, так и в  динамических перфузионных исследованиях. КТ  с субтракцией теперь в состоянии четко визуализировать  костные метастазы и инвазию первичной опухоли с более высоким разрешением, чем ПЭТ /ОФЭКТ или МРТ.

 

SURESubtraction для коронарных артерий – динамическая регистрация, основанная на распознавании анатомического региона для непревзойденной визуализации просвета коронарных сосудов

Точная оценка сужения просвета в области значительно кальцинированных коронарных артерий была основной клинической проблемой при коронарной КТ ангиографии. То же самое относится и к некоторым типам стентов. Поэтому  для исключения гемодинамически значимого  стеноза  были необходимы дополнительно инвазивная  ангиография или исследование перфузии миокарда.

Этот сложный алгоритм регистрации использует уникальное сочетание статической и динамической  регистрации, чтобы сопоставить кальцифицированные бляшки  для точного вычитания. Сканирование для расчета кальциевого индекса вполне достаточно в качестве бесконтрастной  "маски" для субтракции, делая субтракцию  "нейтральной по дозе".  Использование субтракции  позволяет улучшить визуализацию даже сильно обезыствленных коронарных артерий, повышая  диагностическую точность коронарной КТА  в обнаружении значительного стеноза.

 

 SURESubtraction  для легких – усовершенствованный динамический алгоритм регистрации специализированный для паренхимы легких

Легочная CTA является широко распространенным обследованием  для оценки пациентов с подозрением на  легочную эмболию. Тем не менее, выявление небольшой или  субсегментарной эмболии может быть затруднено или невозможно. Субтракция  в этих исследованиях дает йодную карту паренхимы легких с высоким соотношением  контраста  к шуму. Использование цветового кодирования  позволяет легко определить области гипоперфузии в легких, добавляя реальную диагностическую ценность  у больных со скрытой эмболией. Так как тромбоэмболия легочных артерий  связана со значительным  риском для жизни пациентов, во многом исход  зависит от правильно и вовремя  поставленного диагноза и лечения.

Точная регистрация настроена с учетом  движения легких и смещением, которое может произойти между двумя сканированиями. В связи с противоположным движением грудной клетки и легких, легкие сначала сегментируются из грудной клетки с помощью алгоритма  на основе распознавания анатомического региона, чтобы обеспечить высокое сопоставление полей.

 

Клинические примеры

 

Случай 1. Аневризма головного мозга

Статья КТ табл 1 

История болезни пациента:

Женщина 41 год с головными болями. В семейном анамнезе – наличие аневризмы головного мозга у ближайших родственников. Для исключения наличие аневризмы была предложена КТ ангиография головного мозга. 

 

Статья КТ Аневризма 1

Статья КТ Аневризма 2

 

Находка:

При КТА головного мозга визуализируется крупная аневризма, исходящая из правой ВСА. Субтракционное изображение наглядно демонстрирует аневризму свободную от вышележащих костей.

 

Случай 2. Кальцифицированные сонные артерии 

Статья КТ табл 2 

История болезни пациента:

Мужчина 59 лет с ТИА. Была предложена КТ ангиография сонных артерий для определения наличия бляшек в сонных артериях.

Статья КТ Сонные артерии 1 

Статья КТ Сонные артерии 2

Находка:

Крупная смешанная бляшка определяется в бифуркации правой сонной артерии. Изображения левой сонной артерии также демонстрируют кальцифицированную бляшку. Субтракционное изображения показывает наличие незначительного стеноза в обеих сосудах.

 

Случай 3. Хроническая тромбоэмболия легочных артерий 

Статья КТ табл 3 

История болезни пациента:

Женщина 56 лет с хронической ТЭЛА в анамнезе. Было предложено КТ исследование для визуализации паренхимы легких.

Стаьтя КТ Тромбоэмболия 1 

Статья КТ Тромбоэмболия 2

Находка:

На йодных картах определяются обширные дефекты перфузии в нижних долях обеих легких и небольшие дефекты в верхней доле левого легкого. Находки в левом легком были подтверждены с помощью вентиляционной/перфузионной сцинтиграфии.

 

Случай 4. Стент в коронарной артерии

Статья КТ табл 4 

История болезни пациента:

Мужчина 65 лет с жалобами на атипичную боль в грудной клетке. В анамнезе – установленный стент в проксимальном отделе LAD.

Статья КТ Стент 1 

Статья КТ Стент 2

Находка:

Определяется стент в проксимальном отделе LAD. Субтракционное изображение показало наличие рестеноза в среднем отделе стента.  Катетеризационная ангиография подтвердила предполагаемый рестеноз внутри стента.

 

Случай 5. Окклюзия подколенной артерии

Статья КТ табл 5

История болезни пациента:

Мужчина 72 года с перемежающейся хромотой в обеих ногах.

Статья КТ Окклюзия 1

 

Статья КТ Окклюзия 2

Находка:

Артерии дистальной части обеих конечностей значительно кальцифицированы что затрудняет диагностику. Субтракционное изображение с удаленными кальцинированными бляшками четко демонстрирует билатеральную окклюзию подколенных артерий с наличием коллатеральных сосудов в левой конечности. 

 

Заключение

Набор приложений SURESubtraction от  Toshiba предлагает клинические решения для преодоления проблем диагностики, которые встречаются каждый день. Скорость, точность и автоматизация этих процессов  позволяют SURESubtraction легко быть включенным  в ваш ежедневный рабочий процесс, обеспечивая лучшие результаты диагностики и лечения пациентов.

10 серпня 2016
Осінній цикл навчальних семінарів від Toshiba Medical Systems

Шановні колеги!

Раді Вас та наших клієнтів повідомити, що з вересня 2016 р. УМТ+ разом з Toshiba Medical Systems в Україні  продовжує цикл суботніх навчальних семінарів з індивідуальними майстер-класами від провідних фахівців України навчання з ультразвуку та комп'ютерної томографії. На нашому сайті Ви маєте змогу ознайомитись з розкладом на друге півріччя 2016 року: http://umt.net.ua/uk/activity.html.

Інформація щодо УЛЬТРАЗВУКОВИХ субот:

РОЗКЛАД Ультразвукових субот(для завантаження файлу натисніть на слово "Розклад")

Під час навчального дня, після прочитаних лекцій, буде проведено розбір клінічних випадків.

Інформація щодо РАДІОЛОГІЧНИХ субот:

РОЗКЛАД Радіологічні суботи (для завантаження файлу натисніть на слово "Розклад")

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ(для заповнення реєстраційної АНКЕТИ натисніть на "Он-лайн реєстрація")

Під час навчального дня, після прочитаних лекцій, буде проведено розбір клінічних випадків.

Місце проведення  - на території офісу компанії УМТ+ (натисніть на назві компанії, щоб подивитися карту з місцезнаходженням) за адресою: Київ, вул. Борщагівська, 204-В.  

На вас чекають: затишний офіс з просторим конференц-залом, кава-брейки, іменні сертифікати.

Транспорт, яким зручно доїхати до офису: від залізничного вокзалу - швидкісний трамвай №1 та 3 до зупинки "НАУ" чи від м.Політехнічний Інститут їде маршрутка №442 до зупинки "НАУ".

Реєстрація – з 8:00 до 9:30. Початок лекцій о 9:30,

З 9:30 до 13:00 - лекції,

З 13:00 до13:30 - перерва,

З 13:30 до 15:30 - майстер-клас та індивідуальні практичні заняття на УЗ системі (тільки для Ультразвукових субот)

З 13:30 до 15:30 - практичні заняття

Закінчення - орієнтовно о 16:00.

Навчання - на платній основі. По закінченні видаються сертифікати (2 бали).

 

edu-banner-institute-of-advanced-training

12 липня 2016
Звіт KLAS підтвердив лідируючі позиції Hologic на ринку томосинтезу молочної залози в США на підставі досліджень Genius™ 3D MAMMOGRAPHY™

Користувачі мамографічних систем виробництва Hologic відзначають високу якість знімків, старанну підтримку клієнтів та провідні технології

Мальборо, Массачусетс15 червня, 2016 /PRNewswire/ -- компанія Hologic оголосила про отримання найвищої відзнаки серед постачальників мамографічного обладнання на території США в незалежному звіті від KLAS Research, з відміткою, що 96 відсотків користувачів вважають системи виробництва Hologic вартими того, щоб в них інвестувати1.

У звіті KLAS, Tomosynthesis 2016, фахівці, радіологи, керівництво закладів відзначили компанію Hologic за найкращу загальну задоволеність продуктом та упевненість в тому, що компанія буде продовжувати розвиток ринку томосинтезу. Поглиблене опитування, яке не було замовлено компанію Hologic, було проведене серед ключових фахівців у 48 організаціях, де встановлені мамографічні системи з томосинтезом.

"Hologic, здається, єдина компанія, яка справді розуміє ринок томосинтезу", – сказав KLAS керівник радіології. "Під час впровадження та використання нами їхньої системи стало очевидним, що вони на ціле покоління випереджають інших виробників. Всі решта граються в доганялки." Hologic відзначили найвищою оцінкою на ринку мамографів у всіх п’яти звітах KLAS по томосинтезу.

Як ключові причини придбання системи Hologic опитані фахівці відзначили високу якість знімків, старанну підтримку клієнтів та введення в експлуатацію. Крім того, більш ніж 91% опитаних зазначили свою впевненість в тому, що темпи розвитку компанії Hologic триватимуть і надалі, забезпечуючи тим самим лідерство в інноваціях на ринку томосинтезу – значно вищий бал у порівнянні з іншими виробниками.

"В новому звіті KLASпо томосинтезу, опитані фахівці ще раз підкреслили, що серед усіх доступних на ринку мамографічних технологій найбільшу перевагу має дослідження Genius™ 3DMAMMOGRAPHY™ від Hologic," – сказав PeteValenti, Директор підрозділу Hologic, технологічні рішення по захворюванню молочної залози та скелету. "Компанії Hologicбуло доручено очолити цей ринок, і ми впевнені, що не існує жодної іншої компанії, яка так спеціалізується в цій галузі. Звіт KLAS показує, що користувачі мамографічного обладнання бачать та відчувають наші потужні інвестиції в дослідження та розвиток, так само як і нашу відповідальність перед клієнтами. Ми взяли на себе відповідальність розробляти для наших клієнтів найкращі продукти, що мають надзвичайно високу клінічну значущість, задоволення пацієнтів та фінансову ефективність."

Дослідження Genius™ 3DMAMMOGRAPHY™ схвалене FDA, і доступне лише на мамографічній системі Selenia®Dimensions® від Hologic. Дослідження Genius™ – це єдина мамографія, що підтверджено зменшує хибно позитивні відклики до 40%, та підвищує виявлення інвазивного раку молочної залози на 41% в порівнянні зі звичайною одиночною мамографією.2,3 За додатковою інформацією, так само як і за переліком установ, що проводять дослідження Genius™ 3DMAMMOGRAPHY™, звертатися за посиланням http://mygenius3d.com/.

Про дослідження KLAS

KLAS– це дослідницька та аналітична компанія з головною метою покращити піклування про здоров’я шляхом посилення думки користувачів. Працюючи з тисячами фахівців медичної галузі, KLAS збирає дані та аналізує програмне забезпечення, послуги та медичне обладнання, щоб своєчасно надавати звіти, тренди та статистичні огляди. Дослідження відверто демонструє думку користувачів та працює як каталізатор для виробників обладнання. Слідкуйте за KLAS у Twitterна сторінціwww.twitter.com/KLASresearch.

Про Hologic

Компанія Hologic, Inc. – це провідний розробник, виробник та постачальник обладнання преміум класу для діагностики, систем візуалізації та хірургічної продукції. Основний бізнес компанії зосереджений на діагностиці, захворюваннях молочної залози, хірургії в гінекології та захворюваннях скелету. Завдяки поєднанню технологій, активним дослідженням та програмі по розробці компанія Hologic орієнтована на TheScienceofSure (Науково обґрунтована впевненість). За більш детальною інформацією звертатися за посиланням www.hologic.com.

Про "УМТ+"

Компанія "УМТ+" – це провідна компанія України, яка займається продажем, сервісним обслуговуванням та супроводом діагностичного обладнання Hologic на території України, а також навчання працівників роботі із системами, забезпечує якісну гарантійну підтримку та післягарантійний сервіс.

В Україні система Selenia®Dimensions® з функцією томосинтезу встановлена та успішно працює в ДУ "Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України". За більш детальною інформацією звертатися за посиланням  http://www.amnu.gov.ua/manufacturer/1/34/nstitut-yaderno-meditsini-ta-promenevo-d-agnostiki-kra-ni/.

Hologic, TheScienceofSure, 3DMammography, Dimensions, Genius, та Selenia– це торгові марки та/або зареєстровані торгові марки компанії Hologic, Inc., та/або її дочірніх компаній в СШАта/або інших країнах.

  1. 1 "Tomosynthesis 2016. Performance Report." © 2016 KLAS Enterprises, LLC. All rights reserved.www.KLASresearch.com 
    2 Friedewald SM, Rafferty EA, Rose SL, et al. Breast cancer screening using tomosynthesis in combination with digital mammography. JAMA. 2014;311(24):2499-2507.
    3 Rose SL, Tidwell AL, Bujnoch LJ, et al. Implementation of breast tomosynthesis in a routine screening practice: an observational study. AJR Am J Roentgenol. 2013;200(6):1401-1408.

ДЖЕРЕЛО: Hologic, Inc.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
x
Задати питання
Тема *
Ім'я *
Прізвище *
Телефон *
Місто
Email *
Повідомлення *
Введіть код * CAPTCHA