Піклуємося про головне
Зв'язатися з нами   |  
044 404 59 99 
home tree mail
Головна / Проекти / Історії успіху

Історії успіху

Добробут
logo ua dobrobut

Медична мережа «Добробут» успішно працює з 2001 року. Клієнти медичної мережі отримують послуги в повному обсязі: поліклінічне обслуговування, стаціонар, невідкладна допомога для дорослих і дітей в Києві.  Фахівці всіх підрозділів мережі «Добробут» працюють за єдиним стандартом якості надання послуг. Якщо Ви звернулися в «Добробут», Ви можете розраховувати на якісний сервіс незалежно від того, де Ви знаходитесь.

Затантажити.

ODREX

odrexМедицинский дом Odrex - это уникальный лечебно-диагностический центр не только для Одессы, но и для всего Юга Украины. В основу работы Медицинского дома Odrex положены европейские протоколы диагностики организма и лечения. Посмотреть видео

 

 

 

Кібер Клініка Спіженка

cc cpizenkoКлініка спочатку створювалася як лікувальний заклад, напрямком діяльності якого є надання високоякісної спеціалізованої онкологічної допомоги пацієнтам з онкологічними та неонкологічними захворюваннями. В якості основної технології для впровадження була вибрана революційна система КіберНіж, аналогів якої в Східній Європі не було, а в якості партнера по установці КіберНожа – обрано одного з провідних постачальників медичного обладнання в Україні, компанію УМТ. Компанія УМТ відповідала по всіх основних критеріях відбору з боку замовника, таким як наявність необхідних інноваційних технологій, успішний досвід впровадження і репутація. Завантажити

 

Київський Міський Центр Серця

Спеціалізація Центру Серця в області кардіології і намір створити європейську клініку кардіохірургії вищого рівня, оснащену за останнім словом медичної техніки, зумовили об'єктивну потребу лікувального закладу в закупівлі спеціалізованого високотехнологічного обладнання, що відповідатиме сучасним світовим стандартам в області діагностики і лікування захворювань серця.

Завантажити

Рівненський обласний онкологічний диспансер

В рамках програми «Рак виліковний» Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» був оголошений тендер на покупку лінійного прискорювача та комп'ютерного томографа. До процесу вибору постачальника і виробника устаткування Фонд підійшов з високим ступенем серйозності і відповідальності. Був проведений аналіз функціональності продуктів, що пропонуються на ринку, оцінювалося число успішних впроваджень, системи кваліфікувалися по ціновій категорії. У підсумку, вибір припав на 16-зрізовий комп'ютерний томограф Aquilion LB виробництва Toshiba (Японія) і високоенергетичний лінійний прискорювач Precise Treatment System ™ виробництва Elekta (Великобританія). Постачальником обладнання в результаті конкурсного відбору стала компанія УМТ, що входить в п'ятірку провідних імпортерів високотехнологічної медичної техніки в Україну.

Завантажити

Госпіталь військово-медичного управління СБУ

Госпиталь СБУЗ кінця 2011 року у відділенні МРТ і КТ ВМУ СБУ дослідження проводяться на томографі VANTAGE TITAN 3T виробництва фірми Toshiba (Японія). Придбання єдиного в країні 3х-теслового магнітно-резонансного томографа дозволило проводити більш якісну діагностику, від якої багато в чому залежать результати подальшого лікування.

Завантажити

x
Задати питання
Тема *
Ім'я *
Прізвище *
Телефон *
Місто
Email *
Повідомлення *
Введіть код * CAPTCHA